Diskusní téma: Diskuze

Datum: 22.05.2019

Vložil: Mirek.J

Titulek: Třebeška

Ozvala se dcera Pepíka. Prý mám všechny pozdravovat a že se nezůčastní.Přepis e-mailu zde :
Zdravím Žacléř!!!Děda vzkazuje že tam všechny pozdravuje,ale nedojede.Ze zdravotních důvodu by to nezvládl.

Datum: 22.05.2019

Vložil: Mirek.J

Titulek: Re: Třebeška

Jen tak pro zajímavost,Pepa tu byl naposledy na srazu v Korálku a to je už sakra dlouho

Datum: 28.04.2019

Vložil: Mirek.J

Titulek: Sraz

Tak se to konečně pohnulo kupředu,dalších deset přihlášených

Datum: 12.05.2019

Vložil: Eva

Titulek: Re: Sraz

To mám radost, už pomalu začínám balit kufr

Datum: 15.05.2019

Vložil: HH

Titulek: Re: Re: Sraz

Konecne se tu take nekdo ozve, ale zase jen Eva, ta co to ma nejdal. Respekt.

Datum: 27.04.2019

Vložil: Eva

Titulek: Sraz

Opravdu mě mrzí že se lidi nehlásí - plánovat se přece musí dopředu. Doufám že bude slušná účast, byla by to škoda kdyby se to muselo rušit. Já už se těším

Datum: 25.04.2019

Vložil: Mirek

Titulek: Sraz 2019

Přátelé,pokud do tří týdnů nedáte o sobě vědět jestli se zůčastníne setkání či ne,akci bezlítostně zruším.Nemám na to už nervy. Jsem rozhodnutý další srazy nepořádat,hlavně z důvodu nekomunikace.

Datum: 22.04.2019

Vložil: HH

Titulek: Navsteva v Zacleri

Ahoj spoluzaci,
Koukam, ze diskuze letos nejak vazne. Proto se musim ted na velikonoce podivat do Zaclere sam.
V utery 23. budu na vecer v Zelenem Mlyne v Prkenaku, ma tam take byt Eliska (Krausova). Tak snad se tam jeste nekdo objevi. Zdravi Vas Hartmut

Datum: 22.04.2019

Vložil: E.K.

Titulek: Re: Navsteva v Zacleri

Ahoj, diskuze není žádná. Mirek je z toho určitě dost otrávený. Dá to dost práce a nikdo nenapíše ani jeden řádek, aby mu udělal alespoň trochu radost. Když mi to vyjde, přijedu se do Prkenáku podívat. Eliška Korbelářová (Vlčková)

Datum: 16.01.2019

Vložil: Eliška Korbelářová

Titulek: Smutná zpráva

Rudo, ať je Ti tam nahoře líp.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek